menu

Podmínky užívání

Úvod

Podmínky užívání webového portálu ProDentistry jsou základním dokumentem, který určuje pravidla pro užívání služeb a informací poskytovaných na tomto webovém sídle. Přístupem a používáním webové stránky www.prodentisty.cz uživatel vyjadřuje souhlas s těmito podmínkami. V případě nesouhlasu s některou z ustanovení je uživatel povinen okamžitě ukončit používání stránek. Podmínky užívání mohou být kdykoli upraveny a je odpovědností uživatele, aby se s aktuální verzí podmínek seznámil. Tento dokument pojednává o pravidlech užívání webového portálu, ochraně osobních údajů, autorských právech a zodpovědnosti za poskytované informace.

Uživatelský přístup a používání informací

Uživatelé mají právo přistupovat k informacím a materiálům zveřejněným na webové stránce ProDentistry ve výhradně nekomerčních účelech. Je zakázáno jakékoliv kopírování, distribuce, přeprodávání informací a materiálů získaných z webu bez předchozího písemného souhlasu provozovatele. Uživatel nesmí využívat stránku k šíření nelegálního obsahu či k poškozování dobrého jména ProDentistry nebo třetích osob. V případě porušení těchto pravidel si provozovatel vyhrazuje právo přijmout právní kroky k ochraně svých zájmů.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel stránky ProDentistry, Lukáš Hrabovský, se zavazuje chránit osobní údaje uživatelů v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie. Veškeré osobní údaje shromažďované při používání webového portálu jsou chráněny a slouží výhradně k poskytování a zlepšování služeb. Provozovatel se zavazuje nezveřejňovat osobní údaje třetím stranám bez výslovného souhlasu uživatele, s výjimkou případů uvedených zákonem.

Autorská práva

Veškerý obsah zveřejněný na webovém portálu ProDentistry je chráněn autorským zákonem a patří provozovateli nebo jeho licenčním partnerům. Užívání obsahu, včetně textů, fotografií, loga či jakýchkoli dalších prvků podléhajících ochraně autorských práv, je možné pouze s písemným souhlasem provozovatele. Jakékoli neoprávněné použití obsahu může vést k právní odpovědnosti a sankcím.

Zodpovědnost a omezení odpovědnosti

Provozovatel webových stránek ProDentistry dělá maximum pro zajištění správnosti a aktuálnosti informací zveřejněných na webu. Avšak není schopen zaručit úplnou bezchybnost a aktuálnost všech poskytovaných informací. Neodpovídá tedy za případné nepřesnosti či výpadek služby a nenesouhlasí s žádnou formou odškodnění za nepřímé, náhodné či následné škody vzniklé užíváním webové stránky. Jakékoli rozhodnutí či jednání, které uživatel provede na základě informací z webu, je výlučně na vlastní riziko uživatele.

Kontaktní informace provozovatele

Provozovatel webového portálu ProDentistry: Lukáš Hrabovský Adresa: Moravské náměstí 617/9, 602 00 Brno-Střed, Česko Email: [email protected]

Lukáš Hrabovský
Lukáš Hrabovský

Jsem odborníkem v oblasti stomatologie s mnohaletou praxí. Pracuji jako vedoucí stomatologické kliniky v Brně. Během své kariéry jsem měl možnost léčit a pomáhat široké škále pacientů. Rád píšu články na téma péče o zuby, protože věřím, že dobrá prevence je klíčem k zdravému úsměvu. Mimo práci trávím čas se svou rodinou a zvířaty a také se věnuji svým koníčkům.

Vše od autora: Lukáš Hrabovský

Napsat komentář

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

listopadu 18, 2023
Keramické rovnátka: Jak zvládnout první rok

Ahoj, jsem Martin a dnes se podělím o své zkušenosti s keramickými rovnátky. První rok byl trochu výzva, ale naučil jsem se jak s nimi zacházet a jak péči zvládnout co nejlépe. Pokud máte také rovnátka, nebo se na ně chystáte, určitě si přečtěte moje tipy a rady. Věřím, že vám pomohou zvládnout první rok s rovnátky bez obtíží!

února 23, 2024
Účinné bělení zubů doma: Průvodce používáním bělicích pásek

Tento článek poskytuje komplexní průvodce po bělicích páscích na zuby, jejich fungování, výhodách a nevýhodách. Bělení zubů je oblíbenou metodou zlepšení estetiky úsměvu, a bělicí pásky jsou přístupnou a pohodlnou volbou pro mnoho lidí. Zjistěte, jak tyto pásky fungují, na co si dát pozor při jejich používání a jak maximalizovat jejich účinek, aniž byste ohrozili zdraví vašich zubů.

listopadu 23, 2023
Jak zubní fazety mohou ovlivnit vaše sebevědomí

Jsem potěšen, že vám mohu představit, jak zubní fazety mohou ovlivnit vaše sebevědomí. Užijte si to, jak se vám díky skvělé dásni mění úsměv. Zkoumejte, jak nové technologie v oblasti estetické stomatologie mohou napomoci vaší sebedůvěře. Pojďme se společně ponořit do světa zubních fazet a uvidíte, jak výrazně mohou změnit váš úsměv a tím i vaše sebevědomí. Těším se na to, sdílet tyto informace s vámi.

února 15, 2024
Odstranění zubního plaku pomocí jógy: Překvapivé techniky a výhody

Zubní plak může vést k řadě ústních onemocnění, včetně zubního kazu a parodontitidy. Ve světle nedávných objevů se ukazuje, že jóga může hrát úlohu v prevenci a odstraňování zubního plaku. Tento článek objasňuje, jak jogínské techniky doprovázené správnou ústní hygienou mohou vést k lepšímu ústnímu zdraví, představuje překvapivé spojení mezi jógou a péčí o ústa a poskytuje konkrétní praktiky a rady, které může kdokoliv snadno zařadit do svého denního režimu.

listopadu 18, 2023
Jak kojit když má dítě zuby?

Ahoj, jsem tatínek a rád bych se podělil o své zkušenosti a rady na téma, jak kojit, když má dítě zuby. Není to tak snadné, jak se může zdát, ale rozhodně to není nemožné. Ve svém článku se zaměřím na tipy a triky, jak si při kojení poradit, když má dítě zuby. Budu sdílet své vlastní zkušenosti a pokud máte nějaké rady, budu rád, když mi je napíšete.