menu

Podmínky užívání

Úvod

Podmínky užívání webového portálu ProDentistry jsou základním dokumentem, který určuje pravidla pro užívání služeb a informací poskytovaných na tomto webovém sídle. Přístupem a používáním webové stránky www.prodentisty.cz uživatel vyjadřuje souhlas s těmito podmínkami. V případě nesouhlasu s některou z ustanovení je uživatel povinen okamžitě ukončit používání stránek. Podmínky užívání mohou být kdykoli upraveny a je odpovědností uživatele, aby se s aktuální verzí podmínek seznámil. Tento dokument pojednává o pravidlech užívání webového portálu, ochraně osobních údajů, autorských právech a zodpovědnosti za poskytované informace.

Uživatelský přístup a používání informací

Uživatelé mají právo přistupovat k informacím a materiálům zveřejněným na webové stránce ProDentistry ve výhradně nekomerčních účelech. Je zakázáno jakékoliv kopírování, distribuce, přeprodávání informací a materiálů získaných z webu bez předchozího písemného souhlasu provozovatele. Uživatel nesmí využívat stránku k šíření nelegálního obsahu či k poškozování dobrého jména ProDentistry nebo třetích osob. V případě porušení těchto pravidel si provozovatel vyhrazuje právo přijmout právní kroky k ochraně svých zájmů.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel stránky ProDentistry, Lukáš Hrabovský, se zavazuje chránit osobní údaje uživatelů v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie. Veškeré osobní údaje shromažďované při používání webového portálu jsou chráněny a slouží výhradně k poskytování a zlepšování služeb. Provozovatel se zavazuje nezveřejňovat osobní údaje třetím stranám bez výslovného souhlasu uživatele, s výjimkou případů uvedených zákonem.

Autorská práva

Veškerý obsah zveřejněný na webovém portálu ProDentistry je chráněn autorským zákonem a patří provozovateli nebo jeho licenčním partnerům. Užívání obsahu, včetně textů, fotografií, loga či jakýchkoli dalších prvků podléhajících ochraně autorských práv, je možné pouze s písemným souhlasem provozovatele. Jakékoli neoprávněné použití obsahu může vést k právní odpovědnosti a sankcím.

Zodpovědnost a omezení odpovědnosti

Provozovatel webových stránek ProDentistry dělá maximum pro zajištění správnosti a aktuálnosti informací zveřejněných na webu. Avšak není schopen zaručit úplnou bezchybnost a aktuálnost všech poskytovaných informací. Neodpovídá tedy za případné nepřesnosti či výpadek služby a nenesouhlasí s žádnou formou odškodnění za nepřímé, náhodné či následné škody vzniklé užíváním webové stránky. Jakékoli rozhodnutí či jednání, které uživatel provede na základě informací z webu, je výlučně na vlastní riziko uživatele.

Kontaktní informace provozovatele

Provozovatel webového portálu ProDentistry: Lukáš Hrabovský Adresa: Moravské náměstí 617/9, 602 00 Brno-Střed, Česko Email: [email protected]

Lukáš Hrabovský
Lukáš Hrabovský

Jsem odborníkem v oblasti stomatologie s mnohaletou praxí. Pracuji jako vedoucí stomatologické kliniky v Brně. Během své kariéry jsem měl možnost léčit a pomáhat široké škále pacientů. Rád píšu články na téma péče o zuby, protože věřím, že dobrá prevence je klíčem k zdravému úsměvu. Mimo práci trávím čas se svou rodinou a zvířaty a také se věnuji svým koníčkům.

Vše od autora: Lukáš Hrabovský

Napsat komentář

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

listopadu 18, 2023
Zubní fazety: Odpovědi na nejčastější otázky

Je vám na zubech něco divného a přemýšlíte o zubních fázetách? Tak jak já, mnoho lidí má otázky o tomto postupu. Také nejste jistí, jaké jsou výhody a rizika? Chci, abychom společně našli odpovědi na tyto a další otázky. V mém článku pro vás shrnu vše, co potřebujete vědět o zubních fázetách, aby vás vše zbytečně nepřekvapilo.

prosince 28, 2023
Jak poznat odhalené zubní krčky a co s nimi dělat?

No tak jo, dneska se podíváme na ty zatracené odhalené krčky. Všiml jsem si, že mi zuby začaly být trochu citlivější, hlavně u dásní, a zjistil jsem, že to mají na svědomí právě ony, odhalené krčky. Nejsou to žádní krasavci, řeknu vám! Když se na to dívám v zrcadle, vidím takové odkryté části zubů těsně u dásní, jako by mi zuby ustoupily. A to může být celkem problém, co se týče citlivosti a taky rizika zubního kazu. Tak pojďme společně zjistit, co všechno tyhle nevyzpytatelné krčky můžou napáchat a jak se o ně postarat, abychom si udrželi zdravý úsměv.

června 7, 2024
Mezery mezi zuby: Co znamenají pro zdraví ústní dutiny

Tento článek popisuje, co znamenají mezery mezi zuby pro vaše ústní zdraví a jak mohou ovlivnit vaši každodenní péči o zuby. Najdete zde užitečné tipy, zajímavé fakty a rady, jak se o své zuby starat. Dozvíte se také, jaké jsou nejčastější příčiny mezer mezi zuby a jak se jim vyhnout.

prosince 22, 2023
Názvy zubů a jejich role v celkovém zdraví: Co byste měli vědět

Víte, jak se jmenují různé zuby v naší ústní dutině a proč jsou důležité? Jsem nadšeným propagátorem ústní hygieny a dnes se s vámi podělím o něco opravdu zajímavého – pojďme se podívat na názvy jednotlivých zubů a prohlédnout si, jakou roli hrají v našem zdraví. Zjistíte, že každý zub má svůj specifický úkol a že správná péče o ně může mít obrovský vliv na naše celkové zdraví. Od stoliček až po špičáky, každý z našich zubů je malý hrdina, který každý den tvrdě pracuje. Tak se pohodlně usaďte a pojďme si to vysvětlit krok za krokem.

listopadu 18, 2023
Co je fixní Retainer?

Vítejte na mé stránce, kde vám dnes prozradím, co to je fixní retainer. Jak jistě víte, ústní hygiena a péče o zuby jsou pro naše zdraví klíčové. A právě fixní retainer může být nezbytnou součástí této péče. Jako váš virtuální průvodce vám přináším všechno, co potřebujete vědět o tomto ortodontickém nástroji a jak vám může pomoci udržet si krásný úsměv. Připojte se ke mně a objevte, co je fixní retainer!