menu

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Naše společnost klade vysoký důraz na ochranu osobních údajů našich klientů a návštěvníků webové stránky ProDentistry. V souladu s nařízením Evropské unie GDPR (General Data Protection Regulation) jsme vypracovali podrobné zásady ochrany osobních údajů, které se zavazujeme dodržovat. V následujícím textu poskytujeme ucelený přehled o tom, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké máte možnosti, pokud se týká přístupu, opravy či smazání vašich osobních informací. Zásady jsou aplikovány na všechny služby provozované firmou ProDentistry, jejichž prorietářem je Lukáš Hrabovský, s adresou Moravské náměstí 617/9, 602 00 Brno-Střed, Česko. Zásady ochrany osobních údajů jsou rozděleny do několika základních částí, které detailně objasňují procesy spojené s ochranou vašich dat.

Shromažďování a použití osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku nebo využijete naše služby, můžeme od vás shromažďovat různé osobní údaje, včetně, ale nikoliv omezeně na váše jméno, kontaktní informace, informace o platebních metodách, demografické údaje a další informace, které mohou být důležité pro poskytování našich služeb. Tyto údaje využíváme k tomu, abychom mohli efektivně reagovat na vaše požadavky, zlepšovali kvalitu našich služeb, komunikovali s vámi a poskytovali vám personalizovaný obsah.

Lukáš Hrabovský
Lukáš Hrabovský

Jsem odborníkem v oblasti stomatologie s mnohaletou praxí. Pracuji jako vedoucí stomatologické kliniky v Brně. Během své kariéry jsem měl možnost léčit a pomáhat široké škále pacientů. Rád píšu články na téma péče o zuby, protože věřím, že dobrá prevence je klíčem k zdravému úsměvu. Mimo práci trávím čas se svou rodinou a zvířaty a také se věnuji svým koníčkům.

Vše od autora: Lukáš Hrabovský

Napsat komentář

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

února 9, 2024
Jak dlouho vydrží plomby? Průvodce odolností a péčí o dentální výplně

Zajímá vás, jak dlouho vydrží vaše plomby? Tento hluboce prozkoumaný článek poskytuje detailní informace o různých typech dentálních výplní, jejich odolnosti a jak můžete prodloužit jejich životnost. Dozvíte se, jaké faktory ovlivňují životnost výplní a získáte praktické tipy pro každodenní péči o vaše zuby a plomby. Naučte se, jak udržet vaše úsměv zdravý a vaše plomby ve skvělém stavu!

listopadu 18, 2023
Jak kojit když má dítě zuby?

Ahoj, jsem tatínek a rád bych se podělil o své zkušenosti a rady na téma, jak kojit, když má dítě zuby. Není to tak snadné, jak se může zdát, ale rozhodně to není nemožné. Ve svém článku se zaměřím na tipy a triky, jak si při kojení poradit, když má dítě zuby. Budu sdílet své vlastní zkušenosti a pokud máte nějaké rady, budu rád, když mi je napíšete.

listopadu 18, 2023
Jak postavení zubů ovlivňuje vaše zdraví

Jsem si jistý, že mnoho z vás si uvědomuje důležitost správného postavení zubů. Je tu ale něco, co by vás mohlo překvapit - vaše zuby mohou ovlivnit vaše celkové zdraví. Nezdá se to možné, viďte? Ale je to tak. V tomto článku vám povím víc o tom, jak postavení zubů ovlivňuje vaše zdraví. Tak pojďme na to!

února 1, 2024
Boj s zubním plakem: Proč zvolit zubní kartáčky Curaprox?

Zubní plak je nepřítel číslo jedna pro zdravé zuby a dásně. V tomto článku se podíváme, jak přesně zubní kartáčky Curaprox pomáhají s bojem proti tomuto neviditelnému nepříteli. Prozkoumáme jejich inovativní technologie, doporučení odborníků a praktické tipy pro efektivní použití. Zjistíte, proč je Curaprox často doporučovanou volbou pro ty, kteří chtějí maximálně chránit své zuby a dásně.

června 7, 2024
Mezery mezi zuby: Co znamenají pro zdraví ústní dutiny

Tento článek popisuje, co znamenají mezery mezi zuby pro vaše ústní zdraví a jak mohou ovlivnit vaši každodenní péči o zuby. Najdete zde užitečné tipy, zajímavé fakty a rady, jak se o své zuby starat. Dozvíte se také, jaké jsou nejčastější příčiny mezer mezi zuby a jak se jim vyhnout.