menu

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Naše společnost klade vysoký důraz na ochranu osobních údajů našich klientů a návštěvníků webové stránky ProDentistry. V souladu s nařízením Evropské unie GDPR (General Data Protection Regulation) jsme vypracovali podrobné zásady ochrany osobních údajů, které se zavazujeme dodržovat. V následujícím textu poskytujeme ucelený přehled o tom, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké máte možnosti, pokud se týká přístupu, opravy či smazání vašich osobních informací. Zásady jsou aplikovány na všechny služby provozované firmou ProDentistry, jejichž prorietářem je Lukáš Hrabovský, s adresou Moravské náměstí 617/9, 602 00 Brno-Střed, Česko. Zásady ochrany osobních údajů jsou rozděleny do několika základních částí, které detailně objasňují procesy spojené s ochranou vašich dat.

Shromažďování a použití osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku nebo využijete naše služby, můžeme od vás shromažďovat různé osobní údaje, včetně, ale nikoliv omezeně na váše jméno, kontaktní informace, informace o platebních metodách, demografické údaje a další informace, které mohou být důležité pro poskytování našich služeb. Tyto údaje využíváme k tomu, abychom mohli efektivně reagovat na vaše požadavky, zlepšovali kvalitu našich služeb, komunikovali s vámi a poskytovali vám personalizovaný obsah.

Lukáš Hrabovský
Lukáš Hrabovský

Jsem odborníkem v oblasti stomatologie s mnohaletou praxí. Pracuji jako vedoucí stomatologické kliniky v Brně. Během své kariéry jsem měl možnost léčit a pomáhat široké škále pacientů. Rád píšu články na téma péče o zuby, protože věřím, že dobrá prevence je klíčem k zdravému úsměvu. Mimo práci trávím čas se svou rodinou a zvířaty a také se věnuji svým koníčkům.

Vše od autora: Lukáš Hrabovský

Napsat komentář

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

února 22, 2024
Nejlepší nemocnice v Praze: Průvodce pro rok 2024

Hledání nejlepší nemocnice v Praze může být náročné. Tento článek poskytuje ucelený přehled nejlepších nemocnic v hlavním městě, jejich specializaci, dostupnosti služeb a zpětné vazby od pacientů. Naučíte se, jak vybrat tu pravou nemocnici pro vaše potřeby a co vše je při jejím výběru důležité. Přečtěte si, jaké služby nabízejí jednotlivé zařízení a jak jsou hodnoceny z hlediska péče o pacienta.

listopadu 18, 2023
Co je fixní Retainer?

Vítejte na mé stránce, kde vám dnes prozradím, co to je fixní retainer. Jak jistě víte, ústní hygiena a péče o zuby jsou pro naše zdraví klíčové. A právě fixní retainer může být nezbytnou součástí této péče. Jako váš virtuální průvodce vám přináším všechno, co potřebujete vědět o tomto ortodontickém nástroji a jak vám může pomoci udržet si krásný úsměv. Připojte se ke mně a objevte, co je fixní retainer!

ledna 26, 2024
Jak vybrat nejlepší bělící zubní pastu pro kuřáky

V tomto článku se dozvíte, zda bělící zubní pasty opravdu fungují pro kuřáky a jaké ingredience byste měli vyhledávat. Nabízíme přehled účinných složek, tipy na přirozené metody bělení zubů a radu, jak předejít dalšímu zabarvení zubů. Věnujeme se také otázkám bezpečného používání těchto produktů, aby vaše úsilí o bělejší úsměv nepoškodilo vaše zuby.

prosince 28, 2023
Jak poznat odhalené zubní krčky a co s nimi dělat?

No tak jo, dneska se podíváme na ty zatracené odhalené krčky. Všiml jsem si, že mi zuby začaly být trochu citlivější, hlavně u dásní, a zjistil jsem, že to mají na svědomí právě ony, odhalené krčky. Nejsou to žádní krasavci, řeknu vám! Když se na to dívám v zrcadle, vidím takové odkryté části zubů těsně u dásní, jako by mi zuby ustoupily. A to může být celkem problém, co se týče citlivosti a taky rizika zubního kazu. Tak pojďme společně zjistit, co všechno tyhle nevyzpytatelné krčky můžou napáchat a jak se o ně postarat, abychom si udrželi zdravý úsměv.

listopadu 30, 2023
Předkus a jeho vliv na spánek

Vítejte na mém blogu! Dnes se podíváme na to, jak předkus může ovlivnit váš spánek. Předkus může přinést některé zdravotní komplikace, včetně problémů se spánkem. Budeme také diskutovat o tom, jak různé metody léčby mohou pomoci zlepšit situaci. Díky mému příspěvku si můžete udělat jasný obrázek o této problematice. Těším se na vaše komentáře a na další diskuzi.