menu

Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

ProDentistry - Odborníci na stomatologii si klade za cíl poskytovat prvotřídní služby v oblasti dentální péče a současně chránit osobní údaje svých uživatelů. Naše zásady ochrany osobních údajů vycházejí z aktuálních právních předpisů a praxe v oblasti ochrany údajů a jsou navrženy tak, aby zajistily transparentnost a povědomí o tom, jakým způsobem jsou vaše údaje shromažďovány, zpracovávány a chráněny. Následující text pokládáme za podrobný, rozsáhlý a přesný průvodce, jenž vás provede našimi postupy a ukáže, jak vážně bereme vaše právo na soukromí.

Sběr a využití osobních údajů

Ve své podstatě náš web shromažďuje informace, které jsou nezbytně nutné pro poskytování našich služeb a pro zlepšení vaší uživatelské zkušenosti. Tyto informace zahrnují, ale neomezují se pouze na, vaše jméno, kontaktní údaje, informace o vašem zdravotním stavu či návštěvách zubní kliniky. Všechny tyto údaje jsou shromažďovány s vaším jasným souhlasem a jsou zpracovávány s nejvyšší možnou mírou opatrnosti a diskrétnosti. Při tvorbě našeho obsahu a služeb klademe důraz na detail a snažíme se zabránit jakékoli zbytečné shromažďování údajů, které není přímo spojeno s poskytovanými službami.

Ochrana osobních údajů

Zabezpečení osobních údajů je pro nás nesmírně důležité. Používáme proto různé bezpečnostní mechanizmy a protokoly, aby byla tato data adekvátně chráněna před neoprávněným přístupem, změnou, zničením nebo ztrátou. Náš tým je neustále školen v oblasti ochrany osobních údajů, aby byly vždy dodržovány nejnovější standardy bezpečnosti a odolnosti systémů. Vaše osobní údaje jsou tak v bezpečí a spravovány s důvěrou, kterou si naše platforma za léta svého fungování vybudovala.

Přístup k údajům a jejich aktualizace

Zajišťujeme vám neustálý přístup k vašim osobním údajům, které máme ve svém držení. Můžete kdykoliv požádat o jejich opravu, aktualizaci nebo úplné vymazání. V případě jakýchkoli dotazů či žádostí o změnu vašich údajů nás neváhejte kontaktovat pomocí elektronické pošty na adrese [email protected]. Vaše žádosti zpracováváme v souladu s právními normami a snažíme se reagovat ve velmi krátkých lhůtách.

Kontaktní informace majitele webu

Majitelem a provozovatelem těchto webových stránek je Lukáš Hrabovský s poštovní adresou: Moravské náměstí 617/9, 602 00 Brno-Střed, Česko. V případě jakýchkoli dotazů či připomínek týkajících se ochrany vašich osobních údajů nás, prosím, kontaktujte na výše uvedené adrese nebo prostřednictvím elektronické pošty. Věříme, že náš závazek k ochraně vaší sedá a dobré reputace ve světě dentální péče bude pokračovat i nadále a že naše služby budete využívat s důvěrou.

Lukáš Hrabovský
Lukáš Hrabovský

Jsem odborníkem v oblasti stomatologie s mnohaletou praxí. Pracuji jako vedoucí stomatologické kliniky v Brně. Během své kariéry jsem měl možnost léčit a pomáhat široké škále pacientů. Rád píšu články na téma péče o zuby, protože věřím, že dobrá prevence je klíčem k zdravému úsměvu. Mimo práci trávím čas se svou rodinou a zvířaty a také se věnuji svým koníčkům.

Vše od autora: Lukáš Hrabovský

Napsat komentář

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

listopadu 18, 2023
Porovnání Curaprox kartáčků: Který je pro vás ten pravý?

Já jako muž a bloger se vydávám na misi, abych pro vás srovnal různé typy kartáčků od Curaproxu. Přečtěte si můj článek a odhalte, který kartáček bude pro vás ten pravý. Nezáleží na tom, jestli máte citlivé dásně, nebo potřebujete zlepšit bělení, mám pro vás odpovědi. Pojďme se více zaměřit na péči o naše zuby s Curaprox kartáčky.

ledna 21, 2024
Praskliny na zubech: Jak na ně? Komplexní péče a prevence

Článek poskytuje komplexní průvodce týkající se prasklin na zubech. Naučí vás, jak je poznat, co je způsobuje, a jaké jsou dostupné metody léčby a prevence. Získáte porozumění vlivu stravy a životního stylu na zdraví vašich zubů a jak se praskliny mohou proměnit ve vážnější problémy, pokud nejsou řádně a včas ošetřeny.

března 8, 2024
Vše, co potřebujete vědět o pískování zubů: Účinky, přínosy a postup

Pískování zubů je moderní a oblíbená metoda dentální hygieny, která pomáhá odstranit zubní kámen, pigmentaci a bakterie z míst, kde si s běžným čištěním neporadíte. Tento článek prozkoumá techniku pískování, její přínosy pro vaše zuby a dásně a jak se na tento proces připravit. Dále se podíváme na doporučení odborníků a jak pískování zubů může přispět k celkovému zdraví vašeho ústního dutiny.

ledna 21, 2024
Základy dětské stomatologie pro zdravé zuby: Tipy a fakta

Zdravé zuby od malička jsou klíčem k celoživotnímu úsměvu. Tento článek se zaměřuje na význam dětské stomatologie a její roli v budování správných návyků v péči o ústní zdraví. Prozkoumáme, jak dentální profese pracuje s nejmladšími pacienty, jaké metody používá ke vzdělávání a jaký má přístup k prevenci zubního kazu. Poskytuje také užitečné tipy pro rodiče, jak motivovat děti ke správné péči o zuby a jak předcházet častým zubním problémům.

června 13, 2024
Alternativy po Vytržení zubu: Možnosti a Tipy

Článek poskytuje užitečné informace a tipy ohledně možností po vytržení zubu. Přiblíží různé metody náhrady, jako jsou zubní implantáty, dentální mosty a protézy. Navíc se dotkne i provizorních řešení a péče o ústní dutinu po zákroku. Cílem je nabídnout komplexní přehled a pomoci čtenářům rozhodnout se pro nejvhodnější variantu.